Tytuł Bloga
Artykuły z Aliexpress - warto czy nie?

Artykuły z Aliexpress - warto czy nie?


Aliexpress w ostatnich latach przeszedł sporą transformację pod względem ochrony klienta jak i jakości sprzedawanych produktów. Jednak w dalszym ciągu można znaleźć dużo produktów, których jakość nie jest zadowalająca lub nie bardzo nadają się do pierwszego użycia. Produkty są tanie, jednak jeśli będziemy kupować produkt zbyt tani, a raczej podejrzanie tani to ryzyko kupna takiego produktu zwiększa się. Sprawdź sama jak kupować na aliexpress. Sposób jest prosty najlepiej kupować produkty sprawdzone przez kupujących. Czyli z wysokimi notami. Co sądzą kupujący o nabytych produktach można sprawdzić w zakładce “Feedback” na karcie produktu. W tej zakładce nie tylko są recenzje ale i rzeczywiste zdjęcia produktów robione przez klientów. Alitopbrands przykłada spora wagę do ochrony kupujących jeśli jakiś produkt jest wadliwy, uszkodzony lub nie taki jak na opisanej aukcji przysługuje nam zwrot wydanej kwoty w wysokości 100%.

Produkty dla mam jak i artykuły zdecydowanie ułatwiające macierzyństwo cieszą się dużą popularnością.


Produkty z kategorii Mama i Dziecko na Aliexpress


Okazuje się, że chiński sklep internetowy aliexpress jest w pierwszej piątce najpopularniejszych sklepów online w Polsce, przed nim tylko rodzime marki takie jak Allegro, Ceneo czy OLX. Nie inaczej jest z produktami w kategorii mama i dziecko, które również cieszą się coraz to większą popularnością wśród polskich mam. Na alitopbrands jest obecnie ponad półtora miliona aukcji z różnymi produktami! To nie pomyłka, jest ich półtora miliona! najczęściej kupowane produkty z pierwszej strony kategorii czyli TOP 40 sprzedały się w nakładzie 600 tysięcy sztuk. Oczywiście najwięcej, bo na przykład na jednej aukcji ponad 50 tysięcy, sprzedają się drobne rzeczy takie jak gumki do włosów. Ale i większe oraz droższe rzeczy jak na przykład wózki dla dziecka cieszą się dużą popularnością.


Wózki dziecięce z Alitopbrands.pl

alitopbrands wózki dziecięce

 

Pierwsza rzecz jaka przychodzi na myśl o kupowaniu wózków z aliexpressu to to, że jest to nonsens. Wózek dla dziecka z alitopbrands? Absurd! jednakże wózki dziecięce w tylko TOP 10 najpopularniejszych aukcji sprzedały się w nakładzie 30 tysięcy sztuk. Co sprawia, że mamy decydują się na ten zakup? Wiadomo, że niska cena, ale tanio nie znaczy dobrze i kupowanie na siłę wózka dla dziecka bo jest tanie to zły pomysł. Ale jak widać te wózki cieszą się uznaniem nie tylko ze względu na niską cenę, na aliexpress polskie ceny są w złotówkach, ale również na jakość, gdyż wózki te mają ocenę 5 na 5 możliwych. Dla przykładu wózek dla dziecka numer jeden kosztuje 380,00 PLN nie dość że wygląda solidnie to jeszcze ma taką funkcję, że można go łatwo złożyć w walizkę na kułkach z wygodną rączka do prowadzenia. Kolejna ciekawa propozycja to wózek a’la 3 w 1 czyli wózek nosidełko samochodowe i nosidełko do spania. Cena: 700,00 PLN odpowiednik na krajowym rynku tego wózka to wydatek rzędu 1500,00 PLN.

 

Tagi
Aktualna ocena:
Twoja ocena została zapisana.
Komentarze
Brak.
Dodaj komentarz
Twój nick:


Twój komentarz:


Podaj sumę dodawania 2+3:


Strona główna Księga gości Licznik odwiedzin: 20